Прийняли участь у Всеукраїнському челенджі на підтримку захисників України "До Перемоги"

Вихованці ДЮСШ Солонянської селищної ради секції «Волейбол» (тренер Шкода Василь Іванович) прийняли участь у Всеукраїнському челенджі на підтримку захисників України, медиків, волонтерів, рятівників «До Перемоги». Передали цей челендж Томаківській ДЮСШ.

Допомагаємо разом!

В час, коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти нашим захисникам. Аби подякувати та підтримати наших героїв, працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради, її установ та організацій, шкіл, дошкільних та позашкільних установ, медицини (Центру первинної медико-санітарної допомоги та Багатопрофільної лікарні), культури перерахували свій одноденний заробіток на потреби та допомогу воїнам Збройних Сил України та військовослужбовців. Адже з першого дня війни ніхто не стоїть осторонь і всіляко допомагає та підтримує наших захисників.

Стартували заняття групи початкової підготовки секції "Спортивна боротьба"

У понеділок, 23 травня, відбулась перша ознайомча зустріч дітлахів та їх батьків із тренером секції «Спортивна боротьба» на базі ДЮСШ Солонянської селищної ради Андрієм Матійченко. Більше 10 хлопчиків та дівчат зацікавились цим видом спорту і виявили бажання займатись. Вже сьогодні, о 16:00 відбудеться перше тренування. Бажаємо вдалого старту та подальших спортивних звершень!

Запрошуємо 1 червня до "Музею історії", де відбудеться захід "Прекрасне живе вічно"

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, о 10:00 в приміщенні "Музею історії" Солонянської селищної ради, спільно із Живим музеєм "Микити Коржа" відбудеться захід "Прекрасне живе вічно" для внутрішньо переміщених осіб та всіх бажаючих.