Фото без описуВ час, коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти нашим захисникам. Аби подякувати та підтримати наших героїв, працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради, її установ та організацій, шкіл, дошкільних та позашкільних установ, медицини (Центру первинної медико-санітарної допомоги та Багатопрофільної лікарні), культури перерахували свій одноденний заробіток на потреби та допомогу воїнам Збройних Сил України та військовослужбовців. Адже з першого дня війни ніхто не стоїть осторонь і всіляко допомагає та підтримує наших захисників.

Частину зібраних коштів вже витратили на придбання комплекту сучасних рацій. У подальших дописах проінформуємо про наступні цільові витрати зібраних коштів.

Дякуємо кожному за активну громадянську і патріотичну позицію! Впевнені, що тільки в єдності перемога!

Віримо в захисників! Наші воїни - найкращі! Слава Україні!