Міндовкілля відмовило в видобутку Урану на території Дніпропетровської області а саме: підприємству ТОВ "Атомні енергетичні системи України"

Дякуючи принциповій консолідуючий позиції депутатського корпусу та виконавчого комітету Солонянської селищної ради, звернення влади та активних мешканців Солонянської громади стосовно припинення розробки Сурської площі уранових руд на території нашої громади взяли до уваги та відмовили ТОВ "Атомні енергетичні системи України" у видобутку урану на території Дніпропетровської області.

Послуги пов'язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.

Відбулось засідання XIV сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 28 жовтня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XIV сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено 97 питань порядку денного. Із них затверджено 94 питання. Три земельних питання не набрали потрібну кількість голосів.

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.