Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми – серйозне порушення прав людини. Ґендерна дискримінація являється однією з причин, що призводить до торгівлі людьми. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає швидкого реагування та оперативного інформування громадян.

Е-лікарняні можуть переривати один одного за правилами скорочення

Упродовж перехідного періоду, який тривав до кінця вересня, механізм створення і роботи з електронними лікарняними постійно доопрацьовувався. Тепер система враховує безліч нюансів і окремих випадків. Зокрема, коли одній застрахованій особі створюються різні медичні висновки, періоди непрацездатності в яких перетинаються.

Гід з державних послуг - інформація, яка завжди під рукою

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Процес призначення допомог від Фонду за е-лікарняними не змінився

Після остаточного переходу України на електронні лікарняні для роботодавців і працівників відбувся ряд змін – більше не потрібно передавати паперові підтвердження своєї непрацездатності, роботу з е-лікарняним можна повністю перевести в цифровий формат, а всі лікарняні працівників доступні в електронному кабінеті і можуть бути вивантажені одним файлом – цю функцію додали нещодавно.

В Солонянській громаді відбулися осінні освітні студії

«Вітрила освітніх змін» - саме таку назву мали традиційні осінні освітні студії, які відбулися  22 жовтня для педагогів Солонянської громади. Стартом для конструктивного спілкування та творчого натхнення вчителів стала презентація «10 кроків професійного зростання. Індивідуальна освітня траєкторія: що і як», яку представила директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Інна Пушко.