В рамках підготовки до 14 сесії в Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій

22 жовтня в Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій Солонянської селищної ради. Сьогодні над профільними питаннями працювали 2 постійні  комісії: комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій та комісія з питань місцевого самоврядування, законності, забезпечення правопорядку, взаємодії з політичними партіями та громадськістю.

Відбулося четверте засідання членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку Солонянської громади

Вчора, 21 жовтня, в он-лайн форматі відбулося четверте, заключне, засідання членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку Солонянської селищної територіальної громади за участю експерта з розробки стратегії місцевого розвитку Програми “U-LEAD з Європою” Дениса Абрамова.

МОБІЛЬНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ: В АПОЛЛОНОВЦІ ОБЛАШТУВАЛИ ПАНДУС ПРИ ВХОДІ У ФАП

Потрапити до Аполлонівського фельдшерсько-акушерського пункту маломобільним групам населення стало набагато зручніше. Для комфортного пересування відвідувачів та хворих за кошти місцевого бюджету в сумі майже 180 000 грн тут встановили зручний пандус.

Розпочато збір інформації щодо визначення потреб громади у соціальних послугах

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради розпочинає збір інформації щодо визначення та узагальнення потреб населення Солонянської селищної територіальної громади у соціальних послугах. Для цього створено спеціальне анкетування. Пройти його можна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRf9TTcVJo-MebCKgpDofGvMxG2CrsAzUOuiiOiUcpuYgafg/viewform

Відбулося жеребкування претендентів для визначення складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника - директора КНП «Солонянський ЦПМСД»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що належить до комунальної власності Солонянської селищної ради 20 жовтня в відбулося он-лайн жеребкування з метою відбору кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «Солонянський ЦПМСД» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. За результатами жеребкування до складу конкурсної комісії від представників галузевих професiйних спiлок у сферi охорони здоров'я ввійшли:

Всесвітній день профілактики остеопорозу

Остеопороз – це одне з найпоширеніших у світі захворювань: йому схильна кожна третя жінка і кожен восьмий чоловік. В Україні остеопороз є однією з важливих соціальних проблем. Захворюваність остеопорозом в останні десятиліття постійно зростає. За оцінками медиків, сьогодні остеопорозом страждають 31-33% жінок і 23-24% чоловіків.

Пенсійний фонд  України  в Дніпропетровській області інформує

Пенсійний фонд України в Дніпропетровській області інформує

Виплату пенсій за жовтень поточного року розпочато своєчасно — з 4 жовтня. Деякі пенсіонери отримають пенсійні виплати у підвищених розмірах, тому що з 1 жовтня 2021 року проведений перерахунок тим, кому виповнилося 75 років (постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року № 849 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому " (зі змінами).