Поціновувачі осінніх квітів, щедрих врожаїв зі свого саду та фотографії Солонянської селищної громади позмагалися у фотоконкурсі «Осіння палітра в моєму дворі».

Фотозмагання розпочались на початку жовтня. За головну тему обрали красу та впорядкування присадибних ділянок мешканців нашої громади. Особливо учасників не обмежували та дозволили на максимум проявити креатив та мистецький погляд на осіннє різнобарв’я.

Конкурс проводився у режимі онлайн. Обирали переможців самі мешканці нашої громади.

Переможцями фотоконкурсу в номінації «Осінні барви у саду» стали:

1 місце - Зубчик Єгор (смт Солоне)

2 місце - Пеленко Ярослав (с. Сурсько-Михайлівка)

3 місце - Родина Кошевич Дар’ї (с. Сурсько-Михайлівка)

Переможцями в номінації «Осінні барви на квітнику» стали:

1 місце - Мостовий Григорій (смт Солоне)

2 місце - Хуртіна Анна та Хуртіна Олександра (с. Сурсько-Михайлівка)

3 місце - Єременко Єлизавета (смт Солоне)

Гран-прі фотоконкурсу отримала Гомон Людмила Юріївна, Письмечівський старостинський округ.

Переможці були нагороджені призами та грамотами. Селищний голова Михайло Копейко подякував усім за активну участь у фотоконкурсі та створення у своїх дворах справжніх куточків краси та затишку. Увагу також акцентували на тому, що фотоконкурс тепер стане щорічним.

Роботи переможців фотоконкурсу представлені на пересувній фотовиставці «Осіння палітра в моєму дворі». Ближче побачити та помилуватись ними можна у приміщення Солонянської публічної бібліотеки.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо здоров’я та наснаги!