Сьогодні, 28 жовтня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XIV сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено 97 питань порядку денного. Із них затверджено 94 питання. Три земельних питання не набрали потрібну кількість голосів.

Усі питання порядку денного попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради та були рекомендовані до винесення на розгляд сесії.

На початку засідання голова всеукраїнського благодійного фонду «Вдячність, визнання і надія» Радіонов Вячеслав Анатолійович нагородив Дипломом колектив працівників і членів Солонянської селищної ради за успішну роботу з виконання службових і громадських обов’язків в інтересах мешканців громади.

Окремо розглянули інформацію про функціонування педіатричного відділення КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» та заслухали звернення депутата Солонянської селищної ради Миколи Гійовича Остапчука щодо звернення до депутатів Верховної Ради та обласної.

Із протоколом поіменного голосування можна ознайомитись на сайті громади у розділі Останні оприлюднені документи.