До уваги водіїв! З 1 жовтня вмикаємо ближнє світло фар

Нагадуємо учасникам дорожнього руху: згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, денні ходові вогні або ближнє світло фар має бути увімкнене поза населеними пунктами у будь-який час доби з 1 жовтня до 1 травня. Саме в цей період видимість через погодні умови знижується, а світловий день скорочується.

Солонянська громада увійшла до трійки лідерів обласного конкурсу туристичних маршрутів

Вчора, 29 вересня, у приміщенні Національного історичного музею ім. Д.Яворницького відбувся фінал ІІ обласного конкурсу туристичних маршрутів серед територіальних громад області «Дніпропетровщина туристична». Безсумнівно, що кожне село, селище, місто нашого краю має свою унікальну історію, свої туристичні родзинки.

COVID-19: темпи вакцинації педагогів Солонянської громади

Станом на 28 вересня 2021 року в Солонянській громаді вакциновано 89,5 % працівників закладів загальної середньої освіти та 83,1 % - працівників закладів дошкільної освіти. Детальну інформацію у розрізі кожного закладу можна переглянути у наведеній інфографіці.