Відбулось засідання ХІІІ сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 02 вересня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XІІІ сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 19 депутати, на розгляд було винесено 67 питань порядку денного.

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на "готово до сплати"

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.