Запрошуємо долучитися до найбільшої екологічної акції  року

Запрошуємо долучитися до найбільшої екологічної акції року

18 вересня 2021 року Україна разом з мільйонами активістів 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО Е-ЛІКАРНЯНИХ

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

Вакцинуйся! Збережи життя!

Нагадуємо мешканцям Солонянської громади, що в двох пунктах смт Солоне: Солонянській багатопрофільній лікарні та Солонянському центру первинної медико-санітарної допомоги  продовжується вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. В пунктах щеплення наявні всі вакцини: AstraZeneca, Moderna, Coronavac . Також з понеділка всі бажаючі зможуть імунізуватись  вакциною Pfizer.