Фото без опису23 серпня з офіційним візитом до комунального закладу освіти Солонянське навчально-виховне об'єднання "Солонянська середня загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області завітала Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич, делегація Дніпропетровської ОДА та департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА. 
Селищний голова Копейко М.М., начальник соціально-гуманітарноговідділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради Грекова І.В. та диретор опорного закладу Бондар В.А. ознайомили делегацію із ходом проведення капітального ремонту будівлі та благоустрою території навчального закладу, продемонстрували модернізовані кабінети біології, хімії, шкільної лабораторії новітніх інформаційних технологій, кабінетами початкових класів, які навчатимуть учнів за новими освітніми стандартами.Заклад нашої громади став одним із ста в країні, в яких 1 вересня стартуватиме пілотний проект «Нова українська школа». 
За інноваційними підходами навчатимуть першачків, зазначила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.
«Мета нашого експерименту – забезпечити всім дітям, незалежно від місця народження, якісну освіту. Солонянська опорна школа була обрана як пілотна, тому що її вчителі відкриті до змін. А ще заклад має гарний досвід підвезення учнів із інших населених пунктів. Це чудовий приклад взаємодії обласної та місцевої влади, завдяки яким з’являються такі школи-магніти», – підкреслила Лілія Гриневич.
За новою системою, першокласників навчатимуть в інтерактивній формі –через гру, відображення пізнаного у малюнках. А ще для них організовуватимуть тематичні тижні та екскурсії. 
Щоб втілювати нові правила було комфортніше, нині Солонянську школу капітально ремонтують обласним коштом. Уже Фото без описузамінили покрівлю, вікна, наразі термомодернізують фасад. Там зведуть також сучасний стадіон із штучним покриттям – з футбольним полем, легкоатлетичними доріжками та ворк-аут зоною.
«Дякуємо команді Валентина Резніченка за оновлення школи – завдяки такій підтримці заклад буде цілком готовий до участі в експерименті з впровадження нової концепції початкової школи», – поділився директор Солонянської опорної школи Володимир Бондар.
«Підвищення якості освіти дітей у кожному населеному пункті Дніпропетровщини, незалежно від його розміру – завдання, поставлене перед нашою командою Президентом України Петром Порошенком, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Першочергово реконструюємо всі опорні школи регіону. У Солонянській, яка візьме участь у всеукраїнському експерименті, будуть створені всі умови для якісного навчання».
Загалом учасниками пілотного проекту «Нова українська школа» обрали по одній школі в Солонянському районі та містах Павлоград, Дніпро та Кам’янське. 
http://www.adm.dp.gov.ua

Фото без описуФото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису