Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 21.09.2016 №Р-147 "Про проведення державної атестації комунального закладу освіти навчально-виховного комплексу "Тритузнянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Солонянської селищної ради» протягом  листопада-грудня 2016 року проходить атестація вищезазначеного навчального закладу.

Процес атестації закладу, згідно з новим порядком атестації, проходить в декілька етапів:

• самопрезентація навчального закладу;
  • проведення атестаційної експертизи;
  • підготовка узагальненого висновку та рекомендацій;
  • складання аналітичної довідки та проекту розпорядження за підсумками атестації;
  • оприлюднення результатів атестації.

В прохолодний осінній день зігріла приємна, доброзичлива зустріч адміністрацією та учнями школи членів атестаційної комісії: Грекову І.В. - начальника соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради; Баховську О.Й., Гринчук С.О., Полянчикову О.М. - працівників соціально-гуманітарного відділу; представників батьківської громадськості та старосту села Тритузне - Литвиненко Л.В.

Фото без описуПрезентував діяльність Тритузнянського НВК новопризначений директор Панченко Віталій Олексійович, який  коротко та змістовно охарактеризував сильні та слабкі сторони закладу, звітував про проведену роботу та визначив пріоритетні напрямки роботи навчально-виховного комплексу та шляхи вирішення проблемних питань.

Структуру  методичної  діяльності  в навчальному закладі описала заступник директора з навчально-виховної роботи Терентьєва В.П.Фото без опису

Про діяльність шкільних методичних об’єднань розповіли:  Бойко О.М. – керівник ШМО вчителів природничо-математичного циклу; Черевата Л.Д. -  керівник ШМО вчителів початкових класів; Шурко В.І.- керівник ШМО вчителів гуманітарного циклу.

Кутова О.А., заступник директора з виховної роботи, презентувала  виховну систему «Вісім кроків у майбутнє», спрямовану на розвиток особистості учня, який успішно адаптується в соціумі.

Баралей І.М., учитель фізкультури та основ здоров’я, поділилася досвідом виховання успішних спортсменів, майбутніх олімпійських чемпіонів.

Самопрезентація колективу навчального закладу дала поштовх для цікавої дискусії стосовно визначення результативності  роботи вчителя і участі у різноманітних конкурсах.

Демонстрацією талантів учнів та вихованців НВК стала виставка їх творчих робіт в національно-патріотичному стилі.

Бажаємо колективу Тритузнянського НВК успіхів і в наступних  етапах атестації!