Соціально-гуманітарний відділ інформує: про облаштування сучасного санвузла в Тритузнянському НВК

Дата: 22.11.2016 09:00

Благоустрій навчальних закладів є одним з першочергових завдань виконавчого комітету Солонянської селищної ради. Так облаштування сучасної внутрішньої вбиральні у Тритузнянському НВК стало справді хорошим прикладом реалізації планів адміністрації школи та органу місцевого самоврядування.

Проведено ремонтні роботи приміщення, встановлено сучасну сантехніку за кошти, виділені з бюджету селищної ради.  Милує око і радіє душа не тільки у дорослих, а й у малечі, яка залюбки тепер відвідує вбиральню.