Соціально-гуманітарний відділ інформує про відзначення Дня Європи та Дня вишиванки

Дата: 18.05.2017 17:23

18 травня відбувся масштабний районний захід, присвячений Дню Європи та Дню вишиванки. До Солоного прибули делегації з населених пунктів усього району. Представники загальноосвітніх закладів Солонянської об’єднаної громади взяли активну участь у заході: Солонянська СЗШ №1 (опорний заклад) та Солонянська СЗШ №2 організували виставкові павільйони для ярмарки на площі біля центру дитячої і юнацької творчості. Учні ЗНЗ громади разом із педагогами також долучилися до урочистої ходи у вишиванках, яка прямувала від стадіону «Колос» до площі біля ЦДЮТ, де відбувся концерт.

На кілька годин центральні вулиці Солоного зарясніли прапорами України та Євросоюзу, а також святковими вишиванками.

Вітаємо всіх мешканців громади та дякуємо всім, хто долучився до святкування.