Соціально-гуманітарний відділ інформує про участь учнів ЗНЗ громади в фіналі обласних змагань з допризовної підготовки

Дата: 18.05.2017 17:01

11 травня 2017 року  команда учнів-старшокласників Солонянського району виборола IV місце у фіналі обласних змагань із допризовної підготовки юнаків, які відбувалися на базі Миролюбівської СЗШ Новомосковського району.  Приємно, що четверо з семи членів збірної команди – учні ЗНЗ Солонянської громади. Окрім високого командного рейтингу, наші хлопці показали ще й чудові індивідуальні результати. Резінкін Едуард, учень 11-го класу Солонянської СЗШ №1 (опорний заклад) зайняв ІІ-ге місце в індивідуальному заліку з підтягувань, підтягнувшись 22 рази. Вітаємо юнаків і їхнього наставника Сергієнка Володимира Григоровича та бажаємо досягати ще більших вершин!