Відкрито новий ігровий майданчик у с.Кам'яне

Дата: 01.06.2017 16:55

Перший день літа, зігрітий привітним сонечком, приправлений святковим настроєм та  веселою музикою, став знаменним для малюків села Кам’яне. У День захисту дітей у КЗО «Кам’янський ДНЗ «Топольок» Солонянської селищної ради було відкрито новий, сучасний ігровий майданчик і павільйон. Урочисте відкриття відбулось за участі селищного голови Копейка М.М., начальника соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Грекової І.В., сільського старости Ярошенка Ю.В.

У своєму привітанні селищний голова Копейко М.М. наголосив на тому, що діти – найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє. Їх навчання, виховання, всебічний розвиток  – пріоритети роботи органів місцевого самоврядування. Виконавчим комітетом робиться усе можливе для всебічного розвитку обдарованих, заохочення здібних, підтримки всіх і тих, хто потребує особливої уваги. Із бюджету Солонянської селищної ради на придбання і облаштування нового, сучасного ігрового майданчика і павільйону виділено і освоєно 187 000 грн; у плані встановлення майданчиків у смт Солоне по вул. Шевченка та Усенка; виділено більше 300 000 грн на оздоровлення дітей пільгових категорій у ДОТ «Орльонок» та у пришкільних таборах відпочинку; проводяться ремонти приміщень навчальних закладів; придбавається нове сучасне обладнання для шкільних кабінетів, групових кімнат для цікавого навчання, розвитку, збереження здоров’я.

Михайло Мусійович вручив «Листи-подяки» виконавчого комітету Солонянської селищної ради батькам, які проявили свою громадську активність у житті дошкільного закладу. Це Грек Ю.О., Мауль А.В., Бегаль В.Л., Авронський Г.Ф., Ярошенко Д.С. Відзначено також подякою завідуючу Кам’янського сільського клубу Поліщук В.І.