Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Дата: 11.12.2017 16:44

Цими вихідними відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, який став для наших учасників випробуванням на глибину знань, витривалість, силу волі й прагнення до перемоги.
Загалом в змаганні прийняли участь 28 учнів 9-11 класів закладів освіти Солонянської, Новопокровської громад та Солонянського району.
Раді повідомити, що всі перші місця зайняли учні КЗО «Солонянське НВО»: Дмитренко Юлія- учениця 9 класу, Петуйкіна Валерія – учениця 10 класу та Лісконог Каріна – учениця 11 класу.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів під час ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури!