Дата: 12.12.2017 09:52

Головною метою діяльності Центру позашкільної освіти КЗО «Солонянське НВО» є не лише організація вільного часу, а й створення умов для виховання творчої особистості, формування національної самосвідомості, подальшого професійного самовизначення дітей.
Для цього, звичайно, потрібні належні умови та матеріальне забезпечення.
Виконавчий комітет та депутатський корпус Солонянської селищної ради подбав про створення таких.
Таким чином, за кошти з місцевого бюджету закуплено все необхідне обладнання на загальну суму близько 100 тис.грн. Тепер вихованці займаються улюбленою справою на нових швейних машинках, використовуючи конструктори, набори для плетіння, квілінгу, паперопластики і т.д.