Повідомлення про розгляд містобудівної документації.

Дата: 31.08.2018 12:13

про розгляд містобудівної документації.

Відповідно до  Ст. 21. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  для ознайомлення громадськості в приміщенні виконавчого комітету Солонянської селищної ради за адресою 52400, смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 та офіційному веб-сайті Солонянської селищної ради оприлюднено «Детальний план частини території  смт Солоне в районі вул. Соборна - зона промислової забудови» Солонянського району Дніпропетровської області

Замовник – Виконавчий комітет Солонянської селищної ради,

Виконавець -  Автор-виконавець  архітектор  Хіль А.М.

«Детальний план частини території  смт Солоне в районі вул. Соборна - зона промислової забудови» представлено для ознайомлення в робочі дні з 16.03.2018 р. по 02.04.2018 р. з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-30.

Відповідальна за організацію розгляду Сергєєва Олена Василівна.

Пропозиції та зауваження надаються письмово, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства та  державних будівельних норм, на адресу відділу містобудування, архітектури та ЖКГ з зазначенням ПІБ, місця проживання, особистим підписом, до 28.09.2018р.

Розгляд наданих пропозицій закінчується 30.09.2018 р.

Запрошуються до участі народні депутати України та місцевих рад, повнолітні фізичні особи, юридичні особи, а також власники та користувачі земельних ділянок.