Фото без опису21 серпня 2018 у Києві за участі керівництва держави: Президента України Петра Олексійовича Порошенка, Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, заступника Міністра освіти і науки України Павла Кузьмовича Хобзея, пройшов масштабний освітній форум – Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».
Під час конференції відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, пілотування 2-го класу НУШ, прозорі фінанси в школах тощо. В одній із панелей представляти освіту Солонянської громади був запрошений селищний голова Копейко Михайло Мусійович.