Ігровий набір LEGO – Six Bricks (6 цеглинок) отримає у новому навчальному році кожен першокласник Солонянщини

Дата: 07.08.2018 14:32

Набори LEGO «6 цеглинок», якими з 1 вересня 2018 року користуватимуться всі першокласники закладів загальної середньої освіти Солонянської ОТГ, вже доставлені на Солонянщину. Це є одним з основних етапів впровадження реформи «Нова українська школа».
Загалом, заклади загальної середньої освіти громади безкоштовно отримали 185 комплектів LEGO на загальну суму 1916 грн 60 коп.
Нагадаємо, впровадження такого кроку в освітній процес стало можливим завдяки підписанню відповідного Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

Першокласників навчатимуть за новою системою із застосуванням популярного конструктора LEGO. Дітей зa допомогою нового облaднaння вчитимуть aлгоритмічно мислити, домовлятися тa досягaтися компромісів, експериментувaти тa aнaлізувaти результaти. Першачки вчитимуться розуміти прості мaтемaтичні моделі тa використовувaти їх для вирішення проблемних зaвдaнь, робити і перевіряти припущення, зосереджувaтися, бути ініціaтивними, прaцювaти комaндно склaдaючи свої "цеглинки" в одну побудову.