Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про підготовку до нового навчального року

Дата: 22.06.2018 16:01

Діти відпочивають, а ми активно готуємо  заклади освіти до нового навчального року,  роботи в осінньо-зимовий період та головне до зустрічі з дітворою. Одним із етапів роботи на якому можна поставити відмітку «виконано» став процес страхування приміщень закладів освіти.

Так, відділом освіти застраховано 14 закладів освіти за кошти місцевого бюджету на загальну суму 8400 грн. Пропонуємо Вам ознайомитися із сумами по кожному закладу освіти, наведені в прикріпленій таблиці.