Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчання, проведене фахівцями центром зайнятості

Дата: 22.06.2018 08:32

21 червня 2018 року у відділі освіти пройшла зустріч працівників, які відповідають за кадрову роботу з фахівцями Солонянської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Іванівна Кравченко та фахівець відділу надання соціальних послуг Михайло Олександрович Калівер охарактеризували нові технології та напрямки діяльності центру зайнятості, впроваджені державною службою зайнятості, ознайомили із послугами служби, які можна отримати, зареєструвавшись у „Електронному кабінеті роботодавця”

на офіційному сайті служби (www.dcz.gov.ua). Пояснили, що роботодавець має змогу подати звіт про наявність вакансій в режимі Он-лайн та переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень шукачів роботи, актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в службі зайнятості, подання звітності.
Зустріч відбувалася досить жваво, учасники обмінялися думками, отримали корисну та змістовну інформацію.