Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про річний звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка"

Дата: 15.06.2018 14:38

14 червня відбувся звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка" Чорногор Ніни Якимівни перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю. Завідуюча перед собою поставила завдання забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти,та стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання нею відповідних рішень у сфері управління закладом дошкільної освіти. Роботу завідуючої Чорногор Н.Я. одноголосно визнано задовільною.