Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нові актові зали закладів освіти громади

Дата: 15.06.2018 13:46

Наскільки важливо дітям мати сучасну актову залу, знають усі. Адже дорослі пам’ятають, як вони готувалися до своїх шкільних свят, що залишилися одними з найяскравіших спогадів на все життя. Тож вони хочуть, щоб і їхні діти мали таку змогу, і робили це у сучасній актовій залі.

За ініціативи селищного голови Копейка М.М., начальника відділу освіти Грекової І.В. та за підтримки депутатського корпусу Солонянської селищної ради в двох закладах освіти Солонянського громади: Солонянській СЗШ№2 та Надіївській філії облаштовано  нові, сучасні актові зали. Загалом на реконструкцію приміщень з бюджету Солонянської селищної ради виділено кошти в сумі 660687,29 грн  та 200 000 грн для оформлення приміщень.

Тепер учні та педагоги мають  власний майданчик для творчості. Тож побажаємо їм розкривати творчі здібності в новій актовій залі.