Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради про підготовчу роботу до початку нового навчального року

Дата: 12.06.2018 17:03

Підготовка до нового 2018/2019 навчального року в закладах освіти Солонянської громади відбувається не лише в ремонтних роботах та оновленні матеріальної бази, про що вже говорилося вище, а в першу чергу у визначенні змістового наповнення наступного року. Робочою групою було зроблено swot-аналіз року, що завершується та визначені вектори подальшого руху. Очікувані результати спрогнозували, механізми їх досягнення обговорили. Домашнє завдання на канікули отримали! Наприкінці серпня запросимо колег до широкого діалогу!!!