Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про перезавантаження освіти

Дата: 11.06.2018 17:05

На базі КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) для вчителів громади відбулося "Перезавантаження освіти". Методичний квест розпочався з ранкової руханки та приємних компліментів один одному. Потім було "хвилююче море", енергійний "потяг" і нарешті, міцні обійми в знак дружньої підтримки.

Згадавши навчальні моменти і граючи в "атоми та молекули", освітяни об'єдналися в команди і вирушили сучасними коридорами школи у пошуках станцій. На зупинках "STEM-освітня", "Лінгвістична", "Біосферна", "Практична", "Стартова", "Логічна", "Солов'їна", "Демократична" та "Комплексна" на педагогів чекали незвичні вправи та загадки, практичні завдання, а також, цікаві розповіді та нові враження. За кожне виконане завдання команди отримували фрагмент відомого висловлювання про освіту. Останнім випробуванням для учителів було скласти та прочитати вислів. Саме ці файли "перезагрузили" освітяни, отримавши нові ідеї, навички, враження та емоції. Дякуємо усім учасникам методичного квесту, бажаємо приємної відпустки і повної перезарядки на творчість та активність.