Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення навчально-польових зборів для юнаків закладів освіти громади

Дата: 18.05.2018 10:56

З 16 по 18 травня юнаки закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради приймають участь у навчально-польових зборах, які проходять на військовому полігоні в смт Гвардійське Новомосковського району в рамках виконання програми «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань, умінь і навичок, які придбали учні протягом навчального року.
Навчально-польові збори складаються з наступних етапів: стрільба з малокаліберної гвинтівки, тактична підготовка, прикладна фізична підготовка тощо.
Підсумкове оцінювання юнаків з предмету «Захист Вітчизни» здійснюється за результатами оцінювання І, ІІ семестру навчального року та результатів навчально-польових зборів.
Сьогодні хлопці наших шкіл приймуть участь у стрільбищах.
Побажаємо нашим юнакам влучних попадань та хороших результатів!