Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати участі юнаків закладів освіти громади в районних змаганнях з допризивної підготовки

Дата: 12.04.2018 15:06

12 квітня 2018 року команди юнаків Солонянської СШ №1, Солонянської СШ №2 та Василівської філії прийняли участь в районних змаганнях з допризивної підготовки. Свою спритність фізичну підготовку, витривалість хлопці показували у змаганнях з підтягування, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати, бігу на 100 та 1000 м. В загальному заліку кращими стали юнаки Василівської філії. Окремі вітання Черняку Олександру, учню 9 класу даної школи, та Литвиненку Євгену, учню 8 класу, які вибороли ІІ та ІІІ місця, відповідно, у бігу на дистанції 100 м.