Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення ІІ етапу тренінгу для освітян громади з написання проектів

Дата: 16.04.2018 11:04

11 квітня в приміщенні Солонянської селищної ради відбувся другий етап серії навчальних тренінгів від Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe для освітян громади, який провела Олена Гладка. В ході зустрічі освітяни освоювали особливості розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій.

Дякуючи тренеру Олені в невимушеній обстановці учасники тренінгу отримали необхідні знання для початку ведення проектної діяльності та систематизували наявні знання, розібравшись детально з поняттями «мета», «цілі», «завдання», «структура проекту» тощо, з питаннями структури та бюджету проекту, зі специфікою роботи з проектом.

Попереду нові зустрічі, нові завдання, нові відкриття, які дадуть поштовх та основу для залучення додаткових інвестицій для розвитку галузі «Освіта».