Фото без описуНаближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім'я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні відділ освіти виконавчого комітету та заклади освіти Солонянської селищної ради потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій.
Аби свято Світлого Христового воскресіння відчули і бійці в зоні АТО, протягом тижня в закладах освіти проходила благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО". Всі небайдужі долучилися до доброї справи.
Тож разом зібрали традиційні великодні кошики. Тут і пасочки, і сало, і м'ясні вироби, кава, чай, солодощі, а також різнобарвні писанки. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі плакати, малюнки, браслети...

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатній початок нашої перемоги!!!
Бажаєм щастя й злагоди в родині
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
- Христос воскрес!
- Воістину воскрес!