Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Дата: 02.12.2017 14:45

Знання, ерудиція та інтелект об’єднали 2 грудня 62 найталановитіших учасників – учнів 8-11-х класів закладів освіти Солонянської, Новопокровської громад та Солонянського району.
Олімпіада з іноземної мови проводилась з метою підвищення рівня знань учнів, підвищення інтересу до вивчення іноземної мови та відбору найбільш підготовлених учнів для участі в обласній олімпіаді.
Матеріали олімпіади складалися з чотирьох завдань: аудіювання з відповідними завданнями до нього, говоріння, читання та письма.
Більшість учасників продемонстрували достатньо високий рівень знань, вміння сприймати інформацію на слух, володіння лексикою та здатність оперувати нею в різних мовленнєвих ситуаціях.
Після перевірки письмових робіт членами журі будуть визначені переможці. Чекаємо на результати!