Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про візит Святого Миколая в заклади освіти громади

Дата: 19.12.2017 14:17

День святого Миколая-одне з найулюбленіших, казкових свят року. Адже 19 грудня, прокинувшись зранку, можна знайти під подушкою те, чого так хочеться і дорослим, і малечі.
Учням закладів освіти Солонянської селищної ради пощастили більше адже як вже стало традицією протягом 18 та 19 грудня Святий Миколай особисто завітав в кожну школу зі своїми янголами.
Весь день напередодні свята Святий Миколай зі своїми помічниками випікав духмяні солодкі миколайчики, які, потрапляючи в його торбину, ставали схожими на нього самого, а вже 18 та 19 грудня він приніс гостинці чемним дітям, виконуючи ще безліч їхніх прохань.
Діти святкували, жартували, розповідали вірші та співали пісні, відгадували загадки.
Свято вдалося на славу!
Висловлюємо подяку Марчуку Миколі Андрійовичу та його помічникам за організацію свята для школярів закладів освіти громади!