Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про відкриття головної ялинки селища

Дата: 20.12.2017 08:20

На площі НВО Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад) відбулося відкриття головної ялинки селища, яка тепер радує, як маленьких, так і дорослих жителів громади.
Дорослі та діти зібралися, аби побачити цей урочистий момент та взяти участь у розвагах. На відкритті були присутні учні шкіл, вихованці Солонянського ДНЗ, місцеві мешканці та гості селища.
У рамках святкової програми для дітей та гостей свята проведено концертну програму за участю Святого Миколая та його янголів-помічників.

На святковому заході був присутній і селищний голова Копейко М.М., який разом зі Святим Миколаєм та його помічниками запалив вогні новорічної ялинки та побажав всім гарних і незабутніх новорічних свят.
8 метрова зелена красуня засвітилася новорічною сучасною ілюмінацією.
Наприкінці свята всіх об'єднав веселий хоровод та танці навколо зеленої красуні.
День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя у ваші сім’ї, мир й благополуччя рідній Україні.