Дата: 10.01.2018 13:08

10 січня відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти Грекової Ірини Вікторівни та голів батьківських комітетів класів КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад).
Обговоривши робочі питання ходу ремонтних робіт учасники зустрічі відвідали крило початкових класів та наочно побачили темпи виконання робіт їх об’єм та якість.
У зв’язку з робочою необхідністю з головами батьківських комітетів класів було погоджено продовження зимових канікул для учнів 1-8 класів даного закладу освіти.