Соціально-гуманітарний відділ інформує: про засідання АК І рівня

Дата: 24.03.2017 12:52

Продовжується атестація педагогічних працівників навчальних закладів Солонянської селищної ради. 22 березня 2017 р. за участю представника соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради Баховської О.Й. відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня у Солонянському ДНЗ «Золотий півник».
Атестувалися сім педагогів закладу. На підтвердження «Вищої кваліфікаційної категорії» - Демченко О.А. (вихователь логопедичної групи), Копиленко С.С. (вчитель-логопед), Кутова А.В. (вихователь логопедичної групи); «Другої кваліфікаційної категорії» - Бондаренко О.А. (практичний психолог); 9, 11 тарифні розряди – Борщова Я.В. (музичний керівник), Коломоєць Л.В.(вихователь середньої групи) та Ягольник В.В. (вихователь ясельної групи).

У ході засідання було презентовано системи роботи педагогів, творчі розробки, підсумки їх самоосвітньої діяльності. Особливої уваги заслуговують методичні розробки Демченко О.А. «Дидактична гра, як засіб пізнавальної діяльності дошкільників» та Копиленко С.С. «Шляхи оволодіння скарбницею рідного мовлення». Талановиті педагоги, з великим педагогічним досвідом, заслужено претендують на присвоєння звання «Вихователь-методист» та «Вчитель-методист» відповідно.
Приємно відзначити, що всі педагоги закладу справжні професіонали, які володіють сучасними інноваційними методами і технологіями дошкільного виховання, займаються самоосвітою, вивчають і впроваджують передовий педагогічний досвід своїх колег, що, у свою чергу, створює якісний освітній простір у закладі для всіх учасників навчально-виховного процесу. І малечі тут весело, цікаво і затишно.
Бажаємо їм успіху!