Соціально-гуманітарний відділ інформує: про засідання АК І рівня

Дата: 25.03.2017 12:48

В продовженні теми атестації педагогічних працівників в 2017 році повідомляємо, що в навчальних закладах Солонянської селищної ради вже відбулися засідання п’яти АК І рівнів: АК Надіївської філії та Надіївського ДНЗ, АК Солонянського ДНЗ і Кам’янського ДНЗ, АК Василівської філії та Василівського ДНЗ, АК Тритузнянського НВК, АК Аполлонівської СЗШ.
Загалом уже проатестовано 15 педагогічних працівників атестаційними комісіями І рівнів та порушено клопотання перед АК ІІ рівня про атестацію 22 учителів на підтвердження або присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.
27 березня відбудуться засідання атестаційних комісій решти навчальних закладів Солонянської селищної ради, а вже 4 квітня пройде засідання АК ІІ рівня соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради.