Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата: 29.01.2018 11:48

Ще одна приємна новина: делегацію від закладів освіти Солонянської селищної ради у складі учителя інформатики КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад) Фокіна Олексія Вікторовича, учня 10 класу КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад)Ткачука Даніла та учня 3 класу КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів» Решетняка Єгора запрошено на обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне-2018» в рамках міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні», який буде проходити на базі КВ НЗ "Дніпропетровська академія неперервної освіти".
Вітаємо учасників із вдалим проходження заочного етапу змагання та бажаємо успіхів та лише перемог в фінальному етапі конкурсу! Вболіваємо за вас!