Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нараду для керівників закладів освіти

Дата: 31.01.2018 08:08

30 січня 2018 року начальником відділу освіти Грековою Іриною Вікторівною була проведена робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти. На нараді були обговорені організаційні та поточні питання функціонування галузі такі як: організація харчування в закладах освіти, облік та звітність за використанням енергоносіїв, процедура проведення ліцензування шкіл, оснащення медичних кабінетів, протипожежі заходи і т.д.
Також учасниками наради було обговорено останні нормативні документи галузі "Освіта".

Наприкінці зустрічі керівники закладів загальної середньої освіти отримали кошториси та плани асигнувань закладів на 2018 рік, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Солонянської селищної ради в закладинці "Фінансова звітність", або, перейшовши за посиланням https://gromada.org.ua/…/finansova-zvitnist-07-57-20-14-11…/