Соціально-гуманітарний відділ інформує про формування персонального складу конкурсної комісії

Дата: 16.05.2017 11:10

15 травня відбулося засідання комісії по формуванню персонального складу конкурсної комісії по заміщенню вакантної посади директора Центру "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради. Така, на перший погляд формальна, процедура підтвердила - громадськість Солоного активна, небайдужа, зацікавлена в нових справах та діях. Щиро дякуємо місцевим громадським активістам Людмилі Кулик, Руслану Гурському, Андрію Гамоті та депутатському корпусу селищної ради, який був представлений Юрієм Масловим та Віталієм Воржанським. Жвава дискусія, конструктивний діалог, готовність до взаєморозуміння - і, звичайно власне жеребкування! А хто ввійшов до складу конкурсної комісії - читайте за посиланням на сайті селищної ради:

Вдячні всім за співпрацю!