Соціально-гуманітарний відділ вітає КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів» з ІІІ місцем в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН за напрямком "Психологія"

Дата: 19.02.2017 10:45

Вітаємо Кравченко Альону, ученицю 11 класу КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів», за ІІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН за напрямком "Психологія".
Альона протягом І семестру здійснювала дослідницьку роботу серед школярів: проводила тестування учнів початкових класів, обробляла результати і готувала рекомендації, співпрацювала з шкільним психологом Мазур Мариною Геннадіївною.
Бажаємо Альоні та її куратору  Марині Геннадіївні успіхів, творчих злетів і перемог у майбутньому!