Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчальний візит голів та старост Київської, Херсонської, Кіровоградської та Миколаївської областей до Солонянської громади

Дата: 14.03.2018 10:25

Сьогодні Солонянський опорний заклад та інклюзивно-ресурсний центр гостинно відчинили двері ще перед однією делегацією відвідувачів- головами та старостами Київської, Херсонської, Кіровоградської та Миколаївської областей, які в рамках візиту Віце-прем'єр міністра Г.Зубка завітали з навчальним візитом до Солонянської громади.

Про етапи, алгоритм становлення єдиного освітньо-культурно-спортивного простору громади та основні досягнення під час круглого столу учасникам заходу розповіла начальник відділу освіти Солонянської селищної ради Грекова Ірина Вікторівна.
Пишаємося, що за цей достатньо короткий проміжок часу Солонянська громада та галузь «Освіта» зокрема, вже має свої напрацювання, досягнення, досвід яким можна ділитися з іншими однодумцями. Звичайно, ще є прагнення, цілі, проблеми, які варто вирішити та ми будемо рухатися вперед, щоб їх досягти та подолати.