Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про зустріч ініціативної групи по виробленню спільного плану роботи по профілактиці шкідливих звичок серед учнів та молоді

Дата: 28.02.2018 09:28

23 лютого 2018 року відбулась зустріч ініціативної групи з керівником благодійного фонду ОО «Снайпер» Лавровим Юрієм Володимировичем. У зустрічі, під головуванням М.М.Копейка, селищного голови, прийняли участь представники відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради, служби у справах дітей, закладів охорони здоров’я, відділення поліції, громадські організації.

Предметом обговорення на зустрічі стала необхідність активізації спільних дій всіх зацікавлених осіб по попередженню та профілактиці алко-, нарко- та тютюнової залежності серед учнів та молоді, формуванні стійкої мотивації до здорового способу життя. Кожен із присутніх визначив для себе коло тих питань, з яких міг би надати кваліфіковану допомогу. Учасники зібрання домовились розробити спільний план гармонізованих дій просвітницької, інформаційно-профілактичної роботи, оздоровчої роботи.