Соціально-гуманітарний відділ інформує про відкриття дитячого ігрового майданчика в смт Солоне

Дата: 22.09.2017 09:27

22 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика «Перлинка», про який мріяли дітлахи, та молоді матусі смт Солоне.
Цей день став справжнім святом і для дошкільнят і для першокласників КЗО «Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) та КЗО «Солонянська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів», які підготували чудові радісні та вдячні вірші про новий ігровий майданчик.
Малеча Солонянського ДНЗ «Золотий півник» перерізали стрічки- і нарешті майданчик офіційно відкритий!

Діти залюбки опанували гірки, гойдалки, пісочницю.
По закінченню урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги.
І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.