Соціально-гуманітарний відділ інформує про підготовку Надіївського ДНЗ "Дюймовочка" до нового навчального року

Дата: 25.09.2017 09:16

Наступним навчальним закладом у звіті про підготовку до нового 2017-2018 навчального року, за кошти з місцевого бюджету, буде Надіївський ДНЗ "Дюймовочка". Цього року на поточний ремонт приміщення садочка заплановано і освоєно 51952,79 грн., на інші послуги - 2699 грн. У заклад придбано принтер, стіл комп'ютерний, канцтовари, господарські товари та миючі засоби на суму 15928,13 грн. Всього з місцевого бюджету для підготовки Надіївського ДНЗ до нового навчального року витрачено 70579,92 грн. Докладніше на фото.