Соціально-гуманітарний відділ інформує про новий інтерактивний комплекс для початкової школи Василівської філії

Дата: 14.11.2017 09:20

Навчальний процес в Новій українській школі потребує більш ширшої , модернізованої подачі шкільного матеріалу з обов’язковим наочним відображенням. Щоб освітній процес був цікавий, а уроки – ефективними, - вчитель має використовувати сучасну оргтехніку. Саме тому обов’язковою умовою реалізації освітніх вимог сьогодення є добре обладнані кабінети, наявність відповідного устаткування, яке дає широкі можливості вчителю для наочної презентації матеріалу та зацікавлює дітей, які краще сприймають і запам’ятовують шкільні уроки.

Сьогодні до переліку шкіл, які мають можливість модернізувати освітній процес за допомогою використання ІТ-технологій, долучився ще один заклад Солонянської громади: Василівська філія І-ІІ ступенів КЗО «Солонянське НВО» для початкової школи якого за кошти освітньої субвенції закуплено та встановлено інтерактивний комплекс на загальну суму понад 150 000 грн. До його складу ввійшли: сенсорний екран, проектор, і що основне – програмове забезпечення для предметів початкової школи.
Тепер і для наймолодших школярів Василівської філії освітній процес стане більш цікавим та модернізованим.