Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії

Дата: 14.11.2017 09:12

14 листопада журі по перевірці ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії було визначено переможців ІІ етапу змагання та кандидатів для участі в обласному турі. Всього в ІІ турі олімпіади з географії прийняли участь 54 учнів 8-11-х класів закладів освіти громад та Солонянського району. За висновками журі переможцями ІІ туру змагання визначено:
Васильєва Назара, учня 8 класу Солонянської СЗШ№2; Давидову Олександру, ученицю 9 класу Дзержинівської СЗШ; Гордійчука Олексія, учня 10 класу Дзержинівської СЗШ та Шевченко Анну, ученицю 11 класу Новопокровської СЗШ.
Найщиріші побажання міцного здоров'я, творчих успіхів та нових перемог учням та їх наставникам – учителям!