Фото без опису23 червня завершили свою роботу пришкільні табори відпочинку при загальноосвітніх навчальних закладах Солонянської селищної ради. Упродовж трьох тижнів якісним, змістовним та цікавим відпочинком охоплено 256 учнів ЗНЗ, серед яких 131 – діти пільгових категорій. Цьогоріч фінансування пришкільних таборів збільшилося порівняно з минулим роком. На харчування дітей пільгових категорій з бюджету Солонянської селищної ради виділено 48 тис 750 грн: вартість дворазового харчування склала 25 грн на день. Протягом роботи пришкільних таборів для дітей було організовано цікаві та пізнавальні заняття, різноманітні квести, екскурсії та походи. У двох школах – Солонянській СЗШ №1 (опорний заклад) та Солонянській СЗШ №2, окрім відпочинкової зміни, працювали мовні пришкільні табори, де учні вдосконалювали свої знання та навички спілкування англійською мовою, виконували різноманітні творчі завдання з іноземної мови. До Солонянської СЗШ №2 на 1 тиждень роботи табору завітала іноземна волонтерка з Туреччини завдяки проекту GoCamp.

Для учнів ЗНЗ тривають шкільні канікули. Бажаємо нашим дітям продовжити цікавий та змістовний відпочинок поза стінами школи, щоб уже у вересні повернутися до навчання з новими силами та міцним здоров’ям.

Веселого вам літа!