Соціально-гуманітарний відділ інформує про засідання конкурсної комісії

Дата: 01.07.2017 07:41

30 червня 2017 року в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідуючого Малозахаринського сільського клубу. До складу комісії ввійшли фахівці в галузі культури, представники громадськості та працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради. На засіданні була заслухана публічна презентація єдиного претендента на посаду - Курінного Олександра Олександровича. У своєму виступі він закцентував увагу на необхідності зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури в сільській місцевості, а також поділився досвідом залучення молоді до культурно-масових заходів.
За результатами таємного голосування комісія одноголосно визнала його переможцем конкурсу. Було прийнято рішення рекомендувати кандидатуру Курінного О.О. до затвердження на посаду виконуючого обов'язки завідуючого Малозахаринського сільського клубу.