Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Дата: 20.11.2017 08:26

19 листопада на базі КЗО "Солонянське НВО" пройшов ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому прийняли участь 84 учні 6-11-х класів закладів освіти Солонянської, Новопокровської громад та Солонянського району.
За результатами перевірки робіт журі змагання визначили переможців та претендентів для участі в ІІІ обласному турі олімпіади. Ними стали: Гордійчук Альбіна-учениця 8 класу Дзержинівської СЗШ, Луговська Влада-учениця 9 класу КЗО "Солонянське НВО", Кійко Юлія-учениця 10 класу КЗО "Солонянське НВО" та учениця 11 класу Новопокровської СЗШ -Шевченко Анна.
Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги та перемог на наступних етапах змагання!